0552 558 06 96
Kocatepe mah. Bayındır 2 Sk. No:51/8 Çankaya/Ankara
Hakkımızda
title icon
Açıkalın & Dağdelen Hukuk ve Danışmanlık

Hakkımızda

Hukuki Danışmanlık ofisimizin kuruluş merkezi Ankara’da bulunmakla birlikte ülkemiz çapında profesyonel bir şekilde hizmet göstermektedir.

Hukuk ve danışmanlık ofisimizde alanlarında uzman avukatlarımız bulunmaktadır.

Avukatlarımızın amacı; etkin ve profesyonel bir şekilde, güven ilişkisi çerçevesinde işlerini yürütmektir.

Avukatlarımız son derece deneyimli ve tecrübelidir.

Av. Sinem AÇIKALIN ve Av. Feyzanur DAĞDELEN hukukun evrensel ilkeleri çerçevesinde dinamik çözüm süreçleri sunarak danışmanlık ve dava takip hizmetleri yürütmektedirler.

Hukuki sorunlarınıza yazılı ve sözlü olarak danışmanlık veren ofisimiz içerisinde, iyi derecede yabancı dil bilen avukatlarımız sayesinde Türkçe bilmeyen danışanlara da güvenle hukuki hizmet sunulmaktadır.

  • Tazminat Hukuku
  • İşçi Hukuku
  • Aile Hukuku
  • Bilişim Hukuku
  • Miras Hukuku

gibi hukukun bir çok alanında siz değerli Ankara halkına Açıkalın & Dağdelen Hukuk ve Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz.

Açıkalın & Dağdelen Hukuk ve Danışmanlık ofisimiz bireysel ve kurumsal müvekkillerine;

Aile hukuku ( boşanma davası, soybağının kurulması, evlat edinme, velayet, nafaka, vesayet, miras, izale-i şuyu/ ortaklığın giderilmesi davaları, terekenin tespiti davaları, intikal işlemleri, mal paylaşımı, mal rejimi davaları vs.), göçmen ve mülteci hukuku( oturma-ikamet izni başvuruları, sınır dışı kararının iptali vs.), yabancılar hukuku, gayrimenkul davaları ( tapu iptal ve tescil davaları, istihkak davaları, kamulaştırma davaları, kira bedeli tespiti ve tescili davaları), idare ve vergi davaları (tam yargı davaları, iptal davaları, imar davaları, kamulaştırma davaları, tazminat davaları, vergi ve ceza ihbarnameleri, ihtiyati haciz davaları vs.) icra takip ve dava işlemleri (istihkak davası, itirazın iptali davası, menfi tespit davaları) ceza davaları, iş davaları (ihtarname, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, fazla mesai ücreti, yıllık izin ücreti, hizmet tespiti, iş kazaları, işe iade davaları, haksız fesih davaları vs.), tazminat hukuku davaları (trafik kazası tazminatları, cismani zararlara ilişkin tazminat istemleri, manevi tazminat, kıdem ve ihbar tazminatları, araç değer kaybı tazminatları vs.) kanun yollarına başvuru (itiraz, istinaf, temyiz, kanun yararına bozma, yargılamanın yenilenmesi, anayasa mahkemesine bireysel başvuru) ve KVKK uyum danışmanlığı gibi birçok alanda dava ve iş takibi hizmeti sunmaktadır.

Açıkalın & Dağdelen Hukuk Hakkımızda

İnsan Kaynakları:

Açıkalın & Dağdelen Hukuk ve Danışmanlık 2022 yılı itibari ile de sizlere aktif bir şekilde danışmanlık, avukatlık hizmeti vermektedir.

Açıkalın & Dağdelen Hukuk bürosunda Stajyer Avukat ve Avukat olarak çalışmak isteyen meslektaşlarımızın iletişim kısmından bizlere ulaşabilirler.

İletişim:

Kocatepe mah. Bayındır 2 Sk. No:51/8 Kızılay/Çankaya/Ankara

Avukat Feyzanur DAĞDELEN Hakkında

Av. Feyzanur DAĞDELEN

Avukatımız Açıkalın & Dağdelen Hukuk Bürosu kurucularından olup Ankara başta olmak üzere ülkemiz çapında hizmet sürdürmektedir. Başlıca uzmanlık alanları;
İş ve İşçi Hukuku, İdari Davalar, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Miras Hukuku, Ceza Hukuku ve Tazminat hukukudur.

Avukatımız hukukun evrensel ilkeleri çerçevesinde dinamik çözüm süreçleri sunarak danışmanlık ve dava takip hizmetleri yürütmektedir. Alanında uzman olan avukatımızın çözümlenmiş birçok hizmeti bulunurken, etkin ve profesyonel bir şekilde uzmanlığını sürdürmektedir.